Survivor’da iletişim ödülünde Aleyna’nın annesinden uyarı geldi! “Yunus Emre’den uzak dur!”

Survivor All Star’da heyecan dorukta. Günlerdir yakınlıkları konuşulan Aleyna ile Yunus Emre cephesinde yeni bir gelişme yaşandı. Aleyna Kalaycıoğlu ile Yunus Emre’nin aralarındaki samimiyet sosyal medyada da gündem oldu. İletişim ödülünde Aleyna’nın annesi net konuştu.

Yaşanan bu samimiyet sonrası Yunus Emre’nin eşi bu yakınlığın yarışma sonrası da devam etmesi halinde olay çıkaracağını ifade etmişti. Bu olaylar sonrası yeni bir gelişme yaşandı. Ramazan Bayramı nedeniyle Mavi ve Kırmızı takım yarışmacıları aileleriyle whatsapp üzerinden iletişim kurdu.

ALEYNA KALAYCIOĞLU’NU ANNESİ WHATSAPP’TAN UYARDI

Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi iletişim esnasında “Yunus Emre’den uzak dur!” yazdı. Aleyna ise önce ne yazacağını bilemedi. “Hepsi arkadaşım” yanıtını verdi ve daha sonra bir süre düşündü. Yazdı yazdı sildi ve en sonunda “Tamam” dedi.

YUNUS EMRE’DEN UZAK DURMASINI WHATSAPP’TAN YAZDI

Aleyna’nın hepsi arkadaşım yanıtından sonra annesi durumu bildiğini yine de ondan uzak durması gerektiğini söyledi.

Yunus Emre’nin eşinden Aleyna Kalaycıoğlu’na gözdağı: ‘Saçını başını yolarım’

Ünlü modacı Pınar Kerimoğlu’nun her hafta birbirinden ünlü isimleri konuk ettiği YouTube kanalının bu haftaki konuğu son dönemde en çok konuşulan, söyleyecekleri en çok merak edilen ismi Beria Özden oldu. Eşi Yunus Emre Özden’in Survivor All Star’da, Aleyna Kalaycıoğlu ile yakınlaşmaları çok konuşulurken, herkes Beria ne diyecek diye bekledi. Beria Özden ilk açıklamalarını yaptı.

Survivor All Star’ın yarışmacılarından Yunus Emre ve Aleyna Kalaycıoğlu, aralarındaki samimiyetle dikkatleri çekiyorlar.

Yunus Emre’nin eşi Beria Özden’i ise bu samimiyet rahatsız etmiş ve kocasına canlı yayın sırasında “Aleyna’dan uzak dur” demişti.

BEBEĞİNİ KAYBETMİŞTİ

Eşinin kendisini uyardığı canlı yayında baba olacağını da öğrenen Yunus Emre, büyük bir mutluluk yaşamıştı. Yunus Emre Özden’in eşi Beria Özden bu olayın hemen ardından gebeliğin sona erdiğini duyurmuştu. Survivor yarışmacısı, acı haberi ertesi gün telefonda eşinden öğrenmişti.

PROFİL FOTOĞRAFI DEĞİŞTİ!

Yunus Emre, eşinin uyarısına rağmen Aleyna’nın omzuna dokunmuş ve onunla dalga geçmişti. Bu görüntülerin ardından Beria Özden, sosyal medya hesabından Yunus Emre’nin adını silmiş ve birlikte olan profil fotoğraflarını değiştirmişti.

“SAÇINI BAŞINI YOLARIM”

Yaşanan olayların ardından sık sık gündem olan Beria Özden, son olarak Pınar Kerimoğlu’nun Youtube kanalına konuk oldu. Sunucunun sorularını içtenlikle cevaplayan Özden, çok konuşulan Aleyna Kalaycıoğlu ve Yunus Emre Özden yakınlaşmasına ise “ Emre ile bu konuyu konuştuk kendisi bana, çıkan haberlere itibar etme, burada herkes benim bacım, kardeşim aklında bir soru işareti kalmasın dedi. Ama sivil hayatta aynı hareketler devam ederse…” diyerek elleri ile saçını başını yolarım hareketi yaptı.

“HERKES BOŞAMAMI BEKLİYOR”

Beria Özden’e programda “Boşanacak mısın?” sorusu yöneltildi. Özden, soru üzerine cüzdanından eşi Yunus Emre Özden’in fotoğrafını çıkarıp kameraya gösterdi. Özden “Eminim herkes boşanmamı bekliyor ama boşanacak insan eşinin fotoğrafını taşır mı? Herkese inat boşanmayacağım.” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir