31 Mart yerel seçimlerini kazanan Kozlu Belediye Başkanı Altuğ Dökmeci ilk olarak Kozlu Belediyesinin başına T.C ibaresi koydurmuştu. Kozlu Belediyesinin ardından gözler Zonguldak Belediyesine çevrildi. Bugün sabah saatlerinde Zonguldak Belediyesi yazısının başına T.C ibaresi konuldu.
Related Posts
Reisi’nin naaşı da Kasim Süleymani gibi yüzüğünden tanındı
Reisi’nin hayatını kaybettiği helipkopter kazası ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Kaza sonrası Cumhurbaşkanı Reisi yüzüğünden teşhis edildi. İranlı komutan Kasım Süleymani’nin cesedi de yüzüğünden teşhis edilmişti.
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mal Varlığını Açıkladı
Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal, seçimlerden önce verdiği sözü tutarak mal varlığını kamuoyuyla paylaştı. Şeffaf belediyecilik anlayışıyla yönetimini sürdüreceğini belirten Köksal, Afyonkarahisarlı hemşehrilerinin güvenini kazanmayı hedeflediğini söyledi.
İstanbul Beylikdüzü’nde Gıda Bankası yardımlarına devam
Beylikdüzü Belediyesi, bünyesinde bulunan Gıda Bankası aracılığıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlara kuru gıdadan bakliyata, sebze ve meyveden süt ürünlerine kadar çeşitli malzemeleri ulaştırmaya devam ediyor.